• Sen starého duba

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Sen starého duba.

Divadelné predstavenie profesionálneho predstavenia Babadlo nám priblížilo premeny stromu, starého dubu, v jednotlivých ročných obdobiach. V predstavení bola využitá aj skladba Vivaldi: Štyri ročné obdobia, takže sa zoznámili aj s vážnou hudbou.Deti aktívne reagovali vo vhodnej chvíli, správali sa spoločensky vhodným spôsobom.

• Kompostér Jurko

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Kompostér Jurko.

Environmentálny program prebiehal postupne v 3 skupinách detí. Naučili sa, čo je kompost, ako sa zakladá kompostér, čo do neho patrí a čo nie, ako živočích pomáhajú vytvoriť z odpadu užitočný kompost...a to všetko prostredníctvom zážitkových aktivít.

• titul Škola eTwinning

• Nový úspech našej školy:

Mgr. Soňa Hanzalová a kol.: titul Škola eTwinning

Súťaž: titul Škola eTwinning
            Kolo: Medzinárodné kolo

Misia školy eTwinning je kompasom všetkých škôl eTwinning. Misia kladie dôraz na prvky ako:

Zdieľané vedenie
            Spolupráca a tímová práca
            Študentská agentúra
            Inklúzia a inovácia
            Byť vzorom pre ostatné školy.

Školy eTwinning:

• Sú oficiálne uznané na európskej úrovni ako vzory pre eTwinning a tvoria sieť popredných škôl, ktoré inšpirujú budúci rozvoj aktivít. Všetky školy eTwinning dostanú školskú súpravu eTwinning vrátane plakety a vlajky.
            • Majú vysokú viditeľnosť na európskej úrovni a vyzývame ich, aby zobrazovali svoje označenie Škola eTwinning v propagačných a informačných materiáloch.
            • Vyzývame ich k účasti na špecializovaných programoch profesionálneho rozvoja.
            • Sú súčasťou špeciálnej skupiny eTwinning, ktorá zdieľa osvedčené postupy, spolupracuje a zúčastňuje sa exkluzívnych online podujatí.